Укр
Рус

Код товару: AR_3017805
✔ Компактний і ергономічний дизайн полегшує навантаження при використанні.
✔ Довжина корпусу всього 160 мм - є одним з кращих показників серед 18 В дрилів-шуруповертів на ринку.
✔ Безщітковий двигун з високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
✔ Відсутність швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту, дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
✔ Компактний, ергономічний дизайн корпусу дозволяє використовувати інструмент в обмеженому просторі.
✔ Електронне регулювання швидкості.
✔ Світлодіодне підсвічування робочої зони.
✔ Використовується в збірці меблів, монтажі конструкцій, опалювального, вентиляційного обладнання, столярних та електротехнічних роботах тощо.
| Тип | дриль - шуруповерт |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | безударний |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 65 Нм |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ємність акумулятору | 2 A/г |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), шурупокрут, кейс, документація |
| Підсвічування | так |
| Потужність | 340 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-450, 0-1650 об/мин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 843 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00