Укр
Рус

Код товару: AR_3017809
GTM DS18/40P - дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шурупокруті встановлений швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступінчастий, що дозволяє регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У даній моделі є 20 режимів для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 40 Н*м, а також є режим свердління.
Основні переваги GTM DS18/40P:| Тип | дриль - шуруповерт |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | безударний |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ємність акумулятору | без акумулятора |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Габарити | 225 х 222 х 73 мм |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, індикація зарядки акумулятора, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | шурупокрут, кейс, документація |
| Підсвічування | так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-400, 0-1400 об/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 938 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00