Укр
Рус

Код товару: AR_3017815
Акумуляторний шуруповерт Tekhmann TCD-12/2 DFR — це компактний і зручний інструмент для побутових і професійних робіт. Працює на 12V літій-іонному акумуляторі, що забезпечує надійність і тривалу автономну роботу.
Завдяки функції DFR, швидкознімний патрон дозволяє легко змінювати насадки, що підвищує швидкість і зручність у використанні. Інструмент має регульовану швидкість обертання, що дозволяє працювати з різними матеріалами.
Ергономічний дизайн і легка вага забезпечують комфорт при тривалій роботі, роблячи цей шуруповерт ідеальним для виконання різних завдань.
| Тип | дриль - шуруповерт |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | безударний |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач, знімний патрон |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 20 Нм |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Ємність акумулятору | 2 A/г |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Додатково | індикатор стану батареї, регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, двостороння біта, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, документація |
| Підсвічування | так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-350, 0-1350 об/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 400 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00