Укр
Рус

Код товару: AR_3017816
Акумуляторний шуруповерт Зеніт ЗША-12/15 S1 DFR — це надійний та потужний інструмент для виконання різноманітних монтажних та ремонтних робіт. Оснащений 12V літій-іонним акумулятором, шуруповерт забезпечує тривалу автономну роботу.
Функція DFR (швидкознімний патрон) дозволяє швидко і зручно змінювати насадки, що підвищує ефективність роботи. Регульована швидкість обертання забезпечує точність і контроль при роботі з різними матеріалами та завданнями.
Ергономічний дизайн робить інструмент зручним для тривалої роботи, а компактні розміри дозволяють використовувати його в обмежених просторах.
| Тип | дриль - шуруповерт |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | безударний |
| Тип патрона | швидкозажимний, шестигранний тримач, знімний патрон |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 18 Нм |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Ємність акумулятору | 1.5 A/г |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Додатково | індикатор стану батареї, регулювання обертального моменту, блокування вмикання, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, акумуляторна батарея, документація |
| Підсвічування | так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-350, 0-1350 об/хв |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00