Укр
Рус

Код товару: AR_3017827
Акумуляторний шуруповерт Зеніт ЗША-12/15 S2 — це потужний і зручний інструмент для різноманітних монтажних та ремонтних робіт. Шуруповерт працює на 12V літій-іонному акумуляторі, що забезпечує тривалий час роботи без підзарядки.
Завдяки регульованій швидкості обертання, ви можете точно налаштувати інструмент для роботи з різними матеріалами та типами кріплення.
Компактний дизайн і зручна рукоятка роблять його ідеальним для тривалого використання, а також для роботи в обмежених просторах. Це чудовий вибір як для домашнього використання, так і для професіоналів.
| Тип | дриль - шуруповерт |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | безударний |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 18 Нм |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Ємність акумулятору | 1.5 A/г |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Додатково | блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони, регулювання обертального моменту |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, пакувальна коробка, документація |
| Підсвічування | так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 300 хв |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-350, 0-1350 об/хв |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 364 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00