Укр
Рус

Код товару: AR_3017801
Шуруповерт електричний (акумуляторний) ЗЕНИТ ЗША-12 Р2 Li – це надійний ручний бездротовий інструмент, призначений для закручування та викручування шурупів (гвинтів, саморізів) при монтажних, оздоблювальних або будівельних роботах. Також можливе використання інструмента з міксерними насадками для розмішування фарб, лаку, будівельних сумішей невисокої щільності.
Компактна, маневрена та високопродуктивна модель оснащена двома літій-іонними АКБ, яким притаманний тривалий термін служби, відсутність саморозряду та "ефекту пам'яті".
Корпус моделі не боїться ударів та подряпин, внутрішні деталі та вузли надійно захищені від будівельного пилу.
Шуруповерт ЗЕНИТ ЗША-12 Р2 Li відзначається високою продуктивністю та якістю результату, що робить його лідером асортименту.
Основні технічні параметри Ключові переваги моделі ЗША-12 Р2 Li
|
| Тип | дриль - шуруповерт |
| Призначення | побутовий |
| Режим роботи | безударний |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 26 Нм |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Ємність акумулятору | 1.3 A/г |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Додатково | реверс |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, додаток №1 (Перелік сервісних центрів) |
| Підсвічування | так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 90 хв |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-400, 0-1400 об/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 329 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00