Укр
Рус

Код товару: AR_3010415
Тип - протяжний, датчик зображення - CIS, оптична роздільна здатність - 600х600 dpi, розрядність кольорового сканування - 48 біт, розрядність сканування з відтінками сірого - 16 біт, тип підключення - USB 2.0 Type B, підтримка ОС - Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
| Тип | протяжний |
| Датчик зображення | CIS |
| Оптична роздільна здатність | 600х600 dpi |
| Розрядність кольорового сканування | 48 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16 біт |
| Тип підключення | USB 2.0 Type B |
| Країна виробник | Бельгія |
| Ємність лотка автоподатчика | 20 аркушів |
| Інтерфейс користувача | програмна клавіатура |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 40.5 мм |
| Джерело живлення | USB |
| Джерело світла | LED |
| Кількість швидких кнопок | 1 |
| Підтримка ОС | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11 |
| Розмір області сканування | 216 х 910 мм |
| Сканування візиток | так |
| Швидкість остаточного сканування | (А4) 7.5 сек |
| Швидкість попереднього сканування | 4 сек |
| Ширина | 295 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 065 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00