Укр
Рус

Код товару: AR_3010414
Легкий, портативний і дуже швидкий. Швидкість сканування даної моделі всього 1.5 секунди і, на відміну від інших сканерів, цього не потрібно час для попереднього прогріву. Щоб отримати бажаний результат сканування, Вам достатньо лише вибрати один з п'яти представлених режимів сканування, натиснувши потрібну кнопку на панелі сканера.
Завдяки спеціальному вбудованому програмному забезпеченню для обробки зображень, OpticSlim 550 Plus дає можливість ефективно управляти Вашим документообігом, забезпечуючи прекрасну якість сканування. Такі процеси сканування як: збереження і експорт відсканованих файлів в призначене місце можуть здійснюватися автоматично. Це, в свою чергу, дозволяє економити робочий час і кошти.
| Тип | планшетний |
| Датчик зображення | CIS |
| Оптична роздільна здатність | 1200х1200 dpi |
| Розрядність кольорового сканування | 48 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16 біт |
| Тип підключення | USB |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Джерело живлення | 220–240 В |
| Джерело світла | LED |
| Розмір області сканування | 216 x 150 мм |
| Швидкість попереднього сканування | 1.5 сек |
| Ширина | 270 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 819 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00