Укр
Рус

Код товару: AR_3025187
Завдяки сучасному дизайну глибока сковорода ARDESTO Black Mars буде доречною на будь-якій кухні. Корпус виробу з кованого алюмінію – легкого та безпечного матеріалу, який добре проводить тепло. Алюміній стійкий до корозії та не змінює смаку страв. Потовщені стінки забезпечують стійкість до деформації протягом усього терміну експлуатації. Сковорода чорного кольору з протипригарним покриттям Pfluon (5 шарів), яке забезпечує підвищену стійкість до подряпин, рівномірний розподіл тепла, захист від пригорання та легке очищення після приготування.
| Тип сковороди | сотейник |
| Серія | Black Mars |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 26 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Pfluon |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня, скло |
| Країна виробник | Китай |
| Висота борту | 6.5 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | ергономічна ручка, отвір для підвісу, кришка з термостійкого скла з отвором для виходу пари |
| Розміри | 26 х 6.5 см |
| Товщина дна | 4.9 мм |
| Товщина стінок | 4.5 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 364 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00