Укр
Рус

Код товару: AR_3025223
Сковорідка для млинців Ardesto Gemini Gourmet — це зручний кухонний інструмент, призначений для легкого приготування млинців та інших страв.
Основні характеристики
Ця сковорідка — ідеальний вибір для швидкого приготування млинців, оладок і подібних страв завдяки рівномірному розподілу тепла.
| Тип сковороди | для млинців |
| Серія | Gemini Gourmet |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 18 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Marble |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота борту | 1.7 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині, ергономічна ручка |
| Товщина дна | 2.3 мм |
| Товщина стінок | 2.5 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
432 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00