Укр
Рус

Код товару: AR_3025224
Brizoll Optima чавунна сковорода популярного діаметру підходить для смаження і тушіння різноманітних страв для всієї родини. Має зручну дерев’яну ручку (вільха), яка комфортно лежить в руці і не нагрівається, Сковорода не покрита додатково антипригарним покриттям, яке з часом руйнується. А, навпаки, має природні антипригарні властивості, що зростають зі збільшенням терміну експлуатації.
Переваги чавуну можна перелічувати нескінченно, а от що дійсно заслуговує окремої уваги, – це смак страв, приготованих в такому посуді, він унікальний! Завдяки рівномірному прогріванню всієї поверхні сковороди створюється ефект готування в печі.
Додатково можна придбати скляну кришку потрібного діаметру.
Щоразу після приготування очищуйте сковороду.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Optima |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 26 см |
| Матеріал | чавун |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.38 кг |
| Висота борту | 6 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | ергономічна ручка |
| Розміри | ø 26 х 6 см |
| Товщина дна | 4.4 мм |
| Товщина стінок | 3.4 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
910 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00