Укр
Рус

Код товару: AR_3025145
Сковорода Fiskars серії All Steel з керамічним антипригарним покриттям поєднує вишуканий мінімалізм і надійність, додаючи нотку розкоші у щоденне готування та перетворюючи його на справжнє задоволення.
Розроблено й виготовлено у Фінляндії щонайменше на 90% із переробленої сталі екологічно чистим способом, що знижує вуглецевий слід на 92% у порівнянні з аналогічними продуктами та робить посуд витривалим до інтенсивного використання, зберігаючи функціональність і естетику протягом десятиліття.
Антипригарне керамічне покриття Ceratec забезпечує відмінні результати смаження — рівномірно підрум’янює страви, зберігаючи їхню текстуру та насичений смак. Поверхня легко очищується та залишається безпечною, адже не виділяє мікропластик навіть при появі подряпин з часом.
Товсте тришарове дно рівномірно нагрівається та сприяє ідеальному приготуванню їжі, а продумана конструкція робить цей посуд універсальним, адже він чудово підходить як для використання на плиті, так і для приготування в духовій шафі при температурах до 270 °C. Сумісно з усіма типами плит, включно з індукційними. Для найкращого результату нагрівайте поступово.
Особливості:| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | All Steel |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 26 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | Ceratec |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота борту | 4.5 см |
| Колір | сріблястий |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | багатошарове дно, можна мити в посудомийній машині, отвір для підвісу |
| Розміри | 26 х 4.5 см |
| Товщина дна | 2.4 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 173 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00