Укр
Рус

Код товару: AR_3025136
Ні в якому разі не пропустіть повз увагу колекцію Flonal Pepita Granit, тому що саме в цій колекції виробник представив найширший асортимент збалансованого по ціні і експлуатаційним характеристикам посуду для приготування їжі, що задовольнить всі потреби на кухні.
Велика сковорідка Flonal Pepita Granit з антипригарним покриттям чудово підходить для швидкого розігрівання великої кількості їжі, а також для приготування повсякденних страв для великої родини. Внутрішнє багатошарове покриття Mineralite з ефектом каменю має відмінні антипригарні властивості та суттєву стійкість до стирання, дозволяючи готувати їжу без додавання олії, або з мінімальним її використанням. В той час як зовнішнє покриття Easy Cleaning surface полегшує догляд за посудом, дозволяючи проводити мийку в посудомийній машині в економних режимах.
Елегантна форма ручки ще й досить зручна для захвату, та дозволяє їй менше нагріватись в зоні контакту з долонею. Логотип виробника з контурами Італії та написом "Made in Italy", нанесений на корпус сковороди шовкотрафаретним методом, також надає оригінальний відтінок елегантності. Нижня частина сковорідки має рифлене антиковзке покриття, що робить приготування більш безпечним.
До сковорідки ідеально пасує кришка Flonal Glass Lid 32 см та кришка Flonal Multisize Glass Lid 28/30/32 см.
100% MADE IN ITALY - На відміну від багатьох інших виробників, що лише прикриваються гучним словосполученням Made in Italy, компанія Flonal має власну фабрику площею 20 000 м2, розташовану у Фано (Італія), де здійснюються всі виробничі процеси, починаючи з відбору сировини, і до остаточної обробки продукту в усіх його деталях. Тут же знаходиться і офіс компанії, що забезпечує всі етапи від розробки дизайну до маркетингу і збуту продукції. Flonal вірить у свою концепцію гарантовану повністю італійським підходом і забезпечує 3 роки гарантії на свою продукцію.
Характеристики:
Особливості:
MINERALITE COATING - чотирьохшарове екологічно чисте мінеральне антипригарне покриття на водній основі, не містить шкідливих сполук перфтороктанової кислоти (PFOA), нікелю, та інших важких металів. Верхній шар з ефектом каменю покращує стійкість до стирання та антипригарні властивості. Для приготування їжі в посуді з антипригарним покриттям Mineralite достатньо додати мінімальну кількість олії, або можна її взагалі не використовувати, отже їжа після приготування лишається здоровою і корисною.
Комплектація:
Розміри і вага:
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Pepita Granit |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Італія |
| Висота борту | 4.9 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині, термостійке зовнішнє покриття |
| Товщина дна | 3 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 250 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00