Укр
Рус

Код товару: AR_3025170
Посуд Flonal Pietra Lavica не випадково має чорний колір. Таке забарвлення антипригарного покриття Magma-Tech спричиняють срібні мінеральні слюди, що входять до складу антипригарного покриття, покращують його зовнішній вигляд, та одночасно роблять більш стійким до зношування. Екологічно чисте антипригарне покриття Magma-Tech, що не містить шкідливих і алергенних речовин, складається з чотирьох внутрішніх шарів, підсилених твердими мікромінеральними часточками, та лишається стійким навіть при використанні металевих кухонних аксесуарів, роблячи можливим приготування їжі без додавання олії.
Потовщені стінки і багатошарове дно дозволяють готувати не тільки широкий спектр щоденних страв, а й роблять цю сковороду придатною для тушкування, та приготування більш складних блюд. Феромагнітне дно робить сковороду придатною для будь-якої нагрівальної поверхні, включаючи індукційні плити. Алюмінієвий ободок по периметру сковорідки робить її більш витривалою до ударів та сприяє утриманню первинної форми навіть під час тривалого використання. Зовнішнє антипригарне покриття робить догляд за сковородою легким і швидким.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Pietra |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 925 г |
| Висота борту | 5.1 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | багатошарове дно, ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Розміри | ø 28 х 5.1 см |
| Товщина дна | 3.5 мм |
| Товщина стінок | 3.5 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 777 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00