Укр
Рус

Код товару: AR_3025193
Сковорода GreenPan Torino з антипригарним покриттям. Завдяки продуманому дизайну та прямим краям сковорода GreenPan Torino має на 25% більшу поверхню для приготування. Її основа Magneto підходить для використання на всіх типах плит, включаючи індукційні. Сковорода GreenPan Torino з алюмінію має керамічне антипригарне покриття Thermolon, покращене алмазами, і повністю не містить ПФАС.
Сковорода GreenPan з ергономічною ручкою, що не нагрівається, придатна для використання в духовці (до 180 °C) і в посудомийній машині, хоча рекомендується мити її вручну.
Сковорода GreenPan Torino поставляється з обмеженою довічною гарантією виробника (антипригарне покриття 2 роки).
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Torino |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт, бакеліт з покриттям soft-touch |
| Тип внутрішнього покриття | Xylan Plus |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 890 г |
| Висота борту | 7 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | багатошарове дно, ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Розміри | ø 24 х 7 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 101 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00