Укр
Рус

Код товару: AR_3025184
Посуд Mineralia Eco Induction для всіх типів кухонних плит. Індукційна технологія Impact-Pro із сталевим дном та потовщений алюмінієвий корпус гарантують чудову теплопровідність. Міцне антипригарне покриття Quarzotek від TVS. На базовий шар алюмінію наноситься кілька шарів твердих мінеральних частинок з каменю ефектом. Посуд екологічно безпечний, без перфтороктанової кислоти (PFOA) та свинцю.
| Тип сковороди | WOK (глибока) |
| Серія | Mineralia Eco Induction |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, використання в духовці, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1.062 кг |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Розміри | 28 х 28 см |
| Товщина дна | 3.5 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 462 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00