Укр
Рус

Код товару: AR_3025181
MasterPro Гриль Indigo 28 х 28 см (BGMP-7976) — це сковорідка-гриль з лінійки MasterPro, призначена для приготування страв з характерним рельєфним малюнком. Завдяки квадратній формі та розміру 28 х 28 см, ця сковорідка підходить для приготування м’яса, овочів, риби та інших продуктів, що потребують рівномірного обсмажування.
Основні характеристики:
Переваги:
Ця сковорідка-гриль — відмінний вибір для тих, хто бажає отримати гриль-ефект на домашній кухні без складнощів у догляді.
| Тип сковороди | гриль |
| Серія | Indigo |
| Форма | квадратна |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота борту | 5.5 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Кріплення ручок | знімна |
| Особливості | багатошарове дно, зливний носик, ергономічна ручка, мити сковороду відразу після того, як вона охолоне, отвір для підвісу |
| Розміри | 28 х 28 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 664 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00