Укр
Рус

Код товару: AR_3025201
Відкрийте для себе Tefal Delight ― функціональну сковороду, яка допоможе вам легко приготувати улюблені страви: ніжні стейки з тунця, хрусткі вегетаріанські бургери чи апетитну картоплю. Готуйте смачну, апетитну та здорову їжу з використанням останніх інновацій Tefal.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Deligh |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 26 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Mineralia |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 900 гр, 0.906 кг |
| Висота борту | 4.8 см |
| Колір | бежевий |
| Колір внутрішнього покриття | бежевий |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | технологія thermo-signal |
| Розміри | 26 х 4.8 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 557 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00