Укр
Рус

Код товару: AR_3025227
Тип сковороди - традиційна, Halo, Форма - кругла, 28 см, Матеріал - алюміній, Тип внутрішнього покриття - Titanium, Сумісність з плитами - газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити, кришка відсутня, сірий
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Halo |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 1 кг |
| Висота борту | 6 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | індикатор нагріву |
| Розміри | ø 28 х 6 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 438 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00