Укр
Рус

Код товару: AR_3025250
Тип сковороди - гриль, Virtus Induction, Форма - кругла, 30 см, Матеріал - алюміній, Тип внутрішнього покриття - Resistek, Сумісність з плитами - газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити, кришка відсутня, чорний, 4 мм
| Тип сковороди | гриль |
| Серія | Virtus Induction |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 30 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Resistek |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Італія |
| Висота борту | 6 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Розміри | ø 30 х 6 см |
| Товщина дна | 4 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 115 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00