Укр
Рус

Код товару: AR_3014596
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.3" |
| Тип матриці | TFT |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 512 Кб |
| Оперативна пам'ять | 32 КБ |
| Датчики | акселерометр, гіроскоп, крокомір, пульсометр |
| Додаткові функції | керування музичним плеєром, управління камерою |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Захист корпусу | від вологи і пилу |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятора | 155 мАг |
| Вага | 35 г |
| Висота корпусу | 42.5 мм |
| Змінний ремінець | так |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Модель процесора | Pixart PAR2860QN |
| Моніторинг | фізичної активності, пройденої відстані, швидкість руху |
| Повідомлення | SMS, виклики, події календаря, соціальні мережі, електронна пошта, низький заряд гаджета, нагадування |
| Рівень захисту | IP68 |
| Роздільна здатність | 240x240 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Товщина корпусу | 10.7 мм |
| Час автономної роботи до | до 4 днів |
| Ширина корпусу | 42.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
738 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00