Укр
Рус

Код товару: AR_3014609
Висока продуктивність з великим обсягом пам'яті, яскравий дисплей AMOLED і широкий функціонал дозволяють підвищувати ефективність тренувань, стежити за здоров'ям і керувати повсякденними завданнями з максимальним комфортом.
Особливості та переваги смарт годинника Hoco Y24:
Основні функції пристрою: дзвінки через Bluetooth, пошук телефону, контакти, повідомлення, набір спортивних режимів, локальне відтворення музики, підтримка TWS-навушників, ігри, частота серцевих скорочень, оксиметрія, крокомір, спалені калорії, голосовий помічник.
| Тип | чоловічі |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 4 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Датчики | акселерометр, гіроскоп, крокомір, пульсометр |
| Додаткові функції | вібрація, календар, погода, пошук телефону |
| Захист корпусу | від вологи і пилу |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Колір ремінця | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятора | 390 мАг |
| Вага | 60 г |
| Висота корпусу | 51 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Модель процесора | ATS3085S |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху |
| Повідомлення | SMS, виклики, соціальні мережі |
| Рівень захисту | IP67 |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Товщина корпусу | 13.8 мм |
| Час автономної роботи до | до 7 днів |
| Ширина корпусу | 47 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 916 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00