Укр
Рус

Код товару: AR_3014608
Винятково комфортне користування протягом всього дня
Розумний годинник вимірює ВСР (HRV) під час сну та надає вам поради щодо його покращення
100 різноманітних режимів тренувань
Довготривала автономність, яка досягається всього за 45 хвилин
| Серія | Huawei Band 10 |
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | прямокутні |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.47" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Датчики | акселерометр, гіроскоп, крокомір, пульсометр |
| Додаткові функції | вібрація, будильник, календар, погода |
| Захист корпусу | від води |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятора | 180 мАг |
| Вага | 15 г |
| Висота корпусу | 43.45 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху |
| Повідомлення | SMS, виклики, події календаря, електронна пошта, втрата зв'язку з пристроєм, сповіщення з додатків |
| Рівень захисту | WR50 |
| Роздільна здатність | 194 х 368 |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Товщина корпусу | 9 мм |
| Час автономної роботи до | до 14 днів |
| Ширина корпусу | 24.86 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 003 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00