Укр
Рус

Код товару: AR_3014590
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | HarmonyOS |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.32" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 64 МБ |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Навігація | GPS |
| Датчики | пульсометр, акселерометр, гіроскоп, крокомір, датчик зняття з руки, SpO2 |
| Додаткові функції | секундомір, керування музичним плеєром, вібрація, будильник, календар, пошук годинника, погода |
| Захист корпусу | від вологи і пилу |
| Розмір корпусу | 46 мм |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Колір ремінця | коричневий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 540 мАг |
| Вага | 37.5 г (без ремінця) г |
| Висота корпусу | 41.3 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Матеріал ремінця | фтореластомір |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху, Оксиметр |
| Повідомлення | події календаря, електронна пошта, MMS, втрата зв'язку з пристроєм, низький заряд гаджета, нагадування, сповіщення з додатків, SMS, виклики |
| Рівень захисту | IP69, 5 АТМ |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Товщина корпусу | 9.99 мм |
| Час автономної роботи до | до 14 днів |
| Ширина корпусу | 41.3 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 086 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00