Укр
Рус

Код товару: AR_3014589
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | HarmonyOS |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.47" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Навігація | GPS |
| Датчики | акселерометр, гіроскоп, крокомір, глибиномір |
| Додаткові функції | керування музичним плеєром, трекінг сну |
| Захист корпусу | від вологи і пилу |
| Розмір корпусу | 46 мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Колір ремінця | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 867 мАг |
| Вага | 54.7 г (без ремінця) г |
| Матеріал ремінця | фтореластомір |
| Повідомлення | SMS, виклики, події календаря, соціальні мережі, електронна пошта |
| Рівень захисту | IP69 + 5 ATM + занурення до 40 м |
| Тип зарядки | бездротова |
| Ширина корпусу | 46 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
24 219 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00