Укр
Рус

Код товару: AR_3014634
Тип - жіночі, чоловічі, Сумісна ОС - Android 7.0, Інтерфейси підключення - Bluetooth 5.3, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.96”, Тип матриці - AMOLED, Вага - 45.5 г
| Тип | чоловічі, жіночі |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | Android 7.0 |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth 5.3 |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.96” |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 256 МБ |
| Оперативна пам'ять | 4 МБ |
| Датчики | акселерометр, гіроскоп, крокомір, SpO2, пульсометр |
| Додаткові функції | вібрація, будильник |
| Матеріал корпусу | алюміній, полімер |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Колір ремінця | помаранчевий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятора | 350 мАг |
| Вага | 45.5 г |
| Висота корпусу | 47.6 мм |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху, Оксиметр |
| Повідомлення | SMS, виклики, соціальні мережі, сповіщення з додатків |
| Товщина корпусу | 11.5 мм |
| Час автономної роботи до | до 16 днів |
| Ширина корпусу | 40.6 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 896 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00