Укр
Рус

Код товару: AR_3014618
Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - Wear OS, Сумісна ОС - Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.5", Тип матриці - Super AMOLED, Роздільна здатність - 480 х 480, Вбудована пам'ять - 32 ГБ, Оперативна пам'ять - 2 ГБ, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - 3-4 дні, 47 мм, Вага - 60.5 г
| Серія | Samsung Galaxy Watch Ultra |
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | круглі |
| Операційна система | Wear OS |
| Сумісна ОС | Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 1.5" |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ, 64 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Датчики | барометр, компас, датчик зняття з руки, SpO2, пульсометр, акселерометр, гіроскоп, крокомір |
| Додаткові функції | прийом дзвінків, секундомір, таймер, керування музичним плеєром, можливість відправляти голосові повідомлення, вібрація, управління камерою, голосовий виклик, будильник, аудіо-плеєр, перегляд зображень, електронна книга, календар, нотатки, органайзер, пошук годинника, погода, пошук телефону, ЕКГ, вбудований мікрофон, вбудований динамік |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Захист корпусу | від вологи і пилу |
| Розмір корпусу | 47 мм |
| Матеріал корпусу | кераміка, титан, сапфір |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Колір ремінця | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятора | 590 мАг |
| Вага | 60.5 г |
| Висота корпусу | 47.4 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Змінний ремінець | так |
| Кількість ядер | 5 |
| Модель процесора | Exynos W1000 |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху, контроль місця розташування, Оптичний датчик серцевого ритму, Оксиметр |
| Повідомлення | SMS, виклики, події календаря, електронна пошта, втрата зв'язку з пристроєм, низький заряд гаджета, нагадування |
| Рівень захисту | 10ATM, MIL-STD-810H, 10 ATM, IP68 |
| Роздільна здатність | 480 х 480 |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Товщина корпусу | 12.1 мм |
| Час автономної роботи до | 3-4 дні |
| Ширина корпусу | 47.4 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
27 154 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00