Укр
Рус

Код товару: AR_3014572
Оновлений смарт-годинник Redmi Watch 5 Active став витривалішим і точнішим у порівнянні з попередніми моделями розумних годинників Redmi. Вони мають захист за стандартом IPX8 і чудово витримують будь-який екстрим. Батарея годинника забезпечує до 18 днів автономної роботи, а чіткий сенсорний 2-дюймовий дисплей з яскравістю до 500 ніт гарантує відмінний огляд при будь-якому освітленні. 140+ вбудованих спортивних режимів дозволяють завжди залишатися у формі, контроль основних показників здоров'я сприяє відмінному самопочуттю. Передова система шумоподавлення дає можливість відповідати на вхідні дзвінки за допомогою годинника, залишаючись на зв'язку в будь-який час і в будь-якому місці.
Завдяки вдосконаленій системі шумоподавлення, інтегрованій в Redmi Watch 5 Active, ви можете легко приймати вхідні дзвінки та розмовляти навіть у галасливому місці, не виймаючи смартфон із кишені.
2-дюймовий сенсорний дисплей з високою роздільною здатністю 320х385 пікселів та яскравістю до 500 нит вміщує багато потрібної та корисної інформації, яка легко читається навіть на яскравому сонці. Просто підніміть зап'ястя, щоб активувати дисплей, торкніться його, щоб знайти та активувати потрібну функцію.
Корпус Redmi Watch 5 Active виготовлений з легкого та міцного цинкового сплаву, який надійно захищає девайс від будь-яких зовнішніх впливів. Годинник із захистом корпусу IPX8 не боїться води і без проблем підтримує будь-який рівень активності.
Сучасний високоефективний процесор забезпечує відмінну продуктивність та оптимальне енергоспоживання, завдяки чому батарея годинника ємністю 470 мАг рідше потребує підзарядки, забезпечуючи до 12 днів автономної роботи при активному щоденному використанні та до 18 днів роботи у звичайному режимі.
Більше 140 вбудованих режимів тренувань та функція автоматичного визначення виду активності допоможуть вам вести здоровий спосіб життя та займатися спортом із задоволенням. Моніторинг основних показників фізичної активності дає можливість точно стежити за особистими досягненнями та підвищувати ефективність кожного тренування.
Вибирайте і встановлюйте один із 200+ унікальних циферблатів, які перетворюють ваш годинник на стильний, не схожий на інші, девайс. Ви знайдете циферблати на будь-який смак та настрій, циферблати, які відповідають діловому чи спортивному стилю, яскраві та веселі, лаконічні чи інформативні. Варіантів багато – рішення за вами.
Оцініть плавну оптимізовану роботу всіх функцій і програм на вашому розумному годиннику Redmi Watch 5 Active під керуванням HyperOS. Годинник повідомляє про вхідні дзвінки та повідомлення і заздалегідь нагадує про заплановані заходи та події, надає інформацію про погоду та багато іншого - варто лише поглянути на екран. Голосове управління за допомогою Alexa відкриває нові можливості у пошуках потрібної інформації та вирішенні повсякденних питань.
Вбудовані високоточні датчики здійснюють моніторинг важливих життєвих показників та допомагають стежити за своїм здоров'ям та самопочуттям. Годинник контролює частоту серцевих скорочень, насичення крові киснем, рівень стресу та основні показники сну. Дізнайтеся, скільки кроків ви сьогодні пройшли і скільки калорій спалили, відстежуйте менструальні цикли у спеціальному додатку, розробленому для жінок, та багато іншого.
| Тип | чоловічі, жіночі, унісекс |
| Форма годинника | квадратні |
| Операційна система | пропріетарна |
| Сумісна ОС | iOS, Android |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Тип дисплея | кольоровий |
| Діагональ дисплея | 2.0" |
| Тип матриці | LCD |
| Сенсорний екран | так |
| Датчики | акселерометр, крокомір, SpO2, пульсометр |
| Додаткові функції | керування музичним плеєром, пошук телефону |
| Захист корпусу | від води |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота корпусу | 49.1 мм |
| Датчик освітлення | є |
| Моніторинг | відстеження сну, фізичної активності, пройденої відстані, кількість спалених калорій, швидкість руху, Geo-зони, Оксиметр |
| Рівень захисту | 5ATM, 5 АТМ |
| Роздільна здатність | 320 х 385 |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Товщина корпусу | 11.4 мм |
| Час автономної роботи до | до 18 днів |
| Ширина корпусу | 40.4 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 874 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00