Укр
Рус

Код товару: AR_3016313
Притискної механізм
Максимум соку без зусиль
Натисніть на м'який важіль, злегка натисніть на фрукт, і автоматично включиться тихий мотор. Спеціальна конструкція важеля і конуса дозволяє повністю витягувати корисний сік з лимонів, лайм, апельсинів, грейпфрутів і мандаринів.
Дві насадки
Для всіх видів цитрусових
Цитрусові відрізняються за розміром, але при цьому все надзвичайно смачні і багаті вітамінами. Соковижималка забезпечена двома конічними насадками різного розміру, щоб ви могли отримувати максимум корисного соку з будь-якого цитруса. Насадки зберігаються одна на інший, не займаючи додаткового простору.
Прийміть вітаміни
Смачно і корисно
Щоденне споживання вітамінів дуже важливо для нашого організму, особливо коли імунна система піддається впливу різних вірусів. Соковижималки ідеально підходять для приготування напоїв, багатих на вітаміни, і тому надзвичайно важливі в повсякденному житті.
Гумові ніжки
Ніяких переміщень
Щоб пристрій забороняв переміщалася під час роботи, воно повинно мати стабільну конструкцію. Гумові ніжки забезпечують повну стійкість соковижималки під час роботи.
| Тип | для цитрусових (цитрус-прес) |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Антикрапельна система | так |
| Вага | 1.9 кг |
| Габарити | 28.5 х 21 х 16.5 см |
| Додаткові насадки | для цитрусових |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Особливості | нековзні ніжки, система "капля-стоп" |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 371 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00