Укр
Рус

Код товару: AR_3025398
MasterPro - це ексклюзивний бренд компанії Bergner, розроблений у співпраці з Інститутом шеф-кухарів Cook Chef Institute. Усі продукти бренду створені враховуючи потреби професіоналів у високоякісному кухонному посуді.
При розробці продуктів особлива увага приділялася функціональності, ергономіці та надійності, що необхідні для щоденного використання. Завдяки підтримці та рекомендаціям професіоналів були створені колекції, які допоможуть домашнім кулінарам удосконалюватися в приготуванні їжі.
Колекція SMART – унікальний дизайн та технології, компактного зберігання за принципом «матрьошки». Має капсульовану базу з алюмінію для швидкого нагрівання та
рівномірного розподілу тепла. Сотейник MasterPro Smart (BGEU-3829) виготовлений з кованого алюмінію. Ручки виготовлені з приємного на дотик АБС-пластику, який не нагрівається.
Внутрішнє керамічне покриття Fusion HR має високі антипригарні властивості, не містить шкідливих кислот (ПФОС, ПФОК, ПТФЕ) та безпечно для здоров'я та навколишнього середовища. Дозволяє готувати страви із меншою кількістю жиру.
Особливості:
| Серія | Smart |
| Форма | кругла |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь + силікон |
| Кришка | кришка відсутня |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Діаметр | 28 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота борту | 7 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині, ергономічна ручка |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
992 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00