Укр
Рус

Код товару: AR_3025394
Velvet, Форма - кругла, Матеріал - алюміній, кришка відсутня, 32 см, 3.3 см, сірий
| Серія | Velvet |
| Форма | кругла |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | кришка відсутня |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити |
| Діаметр | 32 см |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Італія |
| Висота борту | 7 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | дві ручки |
| Тип внутрішнього покриття | Ipertek |
| Товщина дна | 3.3 см |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
647 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00