Укр
Рус

Код товару: AR_3001227
UFT Sprinter T6 - це універсальний столик-трансформер, який можна використовувати як столик для ноутбука, столик для сніданку, столик для читання улюбленої книжки, для малювання.
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | чорний |
| Максимальна висота | 480 мм |
| Матеріал | нержавіючий сплав алюмінію |
| Метод охолоджування | 2 вентилятора |
| Розмір в складеному вигляді | 490 х 280 х 50 мм |
| Розмір столешні | 420 х 275 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 028 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00