Укр
Рус





Код товару: AR_2997798
Сумка Wenger LeaSophi Crossbody, компактна повсякденна жіноча сумочка через плече.
Відмінно розмістить телефон, гаманець, ключі, планшет і ін.
| Призначення | для нетбуків |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 10" |
| Матеріал | поліестер, PVC |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Зовнішні розміри | 28 x 29 x 7 см |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 068 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00