Укр
Рус

Код товару: AR_3024110
Накладні світлодіодні світильники ТМ Delux серії FLF LED 31 призначені для освітлення адміністративно-громадських приміщень, а також знаходять своє застосування у житлово-побутовій сфері.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | лінійний |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1400 Лм |
| Колірна температура | 6500 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.23 кг |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -10°С - +35°С |
| Розміри | 600 х 80 х 30 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
364 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00