Укр
Рус

Код товару: AR_3024031
Світильник під LED лампи (корпус без ламп) серії PC7 LED призначений для освітлення адміністративно-громадських приміщень, знаходить застосування в житлово-побутовій сфері і промислових приміщеннях. В комплект світильників входять металевий відбивач, пластикові скоби для кріплення розсіювача до корпусу та металеві скоби для монтажу на поверхню.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа, галогенова лампа, люмінесцентна лампа |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | лінійний |
| Тип монтажу | накладний |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Цоколь лампи | G13 |
| Smart-керування | немає |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.25 кг |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Кут розсіювання | 110° |
| Лампа в комплекті | ні |
| Робоча температура | -20°C - +30°С |
| Розміри | 1268 х 106 х 75 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
609 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00