Укр
Рус

Код товару: AR_3024016
Пиловологозахищені світильники ELM Marine випромінюють рівне непульсувальне світло, що має гарне передавання кольору (Ra>80), з ефективністю приблизно 90 лм/Вт. Величина світлового потоку та яскравість усіх світловипромінювальних поверхонь світильника залишаються незмінними в широкому діапазоні напруги живлення 175-265 В.
Світильники LED удвічі економніші аналогічних люмінесцентних світильників і практично не вимагають технічного обслуговування. Завдяки своїй мініатюрності та міцності корпусу, високій надійності та функціональності, а також невибагливості до умов експлуатації ці світильники можна кваліфікувати як справді універсальні, придатні для застосування в промислових та складських приміщеннях.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 3200 Лм |
| Колірна температура | 6500 K |
| Живлення | 175 - 265 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина кабелю | бездротовий, кабель відсутній |
| Розміри | 1200 х 58 х 33.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
766 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00