Укр
Рус

Код товару: AR_3024102
Світлодіодна лампа LED-FX(1.2)-36/40(new)S Eurolamp потужністю 36 Вт є високоякісною екологічною та економічною LED технологією за доступною ціною. У виробництві лампи використовуються безпечний для здоров'я людини полімерний сплав та удосконалені довговічні системи відведення тепла. Якісні світлодіодні чіпи, що застосовуються в даній лампі, дозволяють економити електроенергію до 90% без шкоди для яскравості за досить тривалого періоду роботи лампи – 50000 годин.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Потужність | 400 Вт |
| Світловий потік | 140 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 180 - 250 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
855 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00