Укр
Рус

Код товару: AR_3024008
230 В, фіолетовий
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | декоративна |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 24 Вт |
| Колірна температура | 2700 - 6500 K |
| Живлення | 230 В |
| Smart-керування | є |
| Колір | сірий, фіолетовий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 420 г |
| Вологозахист | ні |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -10°С - +40°С |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 400 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00