Укр
Рус

Код товару: AR_3024072
Lightwell LW-SQ-RCD-18 18 W — компактний та економічний світлодіодний світильник квадратної форми. Завдяки своїй потужності у 18 Вт, він забезпечує м'яке освітлення, яке підходить як для житлових, так і для комерційних приміщень.
Основні характеристики:
Переваги використання:
Підходить для освітлення спалень, віталень, кухонь, офісів та інших просторів, де необхідне компактне і ефективне освітлення.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | квадратна |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1450 Лм |
| Колірна температура | 6500 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | 0.15 м |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | 0°С - +40°С |
| Розміри | 225 x 225 x 28 мм |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
258 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00