Світильник стельовий LED Brille L105-001 LED-400/34W DL COB WH врізний - фото 1
Світильник стельовий LED Brille L105-001 LED-400/34W DL COB WH врізний - фото 2
Світильник стельовий LED Brille L105-001 LED-400/34W DL COB WH врізний - фото 3
Світильник стельовий LED Brille L105-001 LED-400/34W DL COB WH врізний
Код товару: BR_1330286
Про товар
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Стиль
Техно
Форма
Кругла
Монтаж
Вбудовані
Тип ламп
LED-модуль
Кількість ламп
1 шт
Потужність
34 Вт
Напруга
175 - 265 В
Світловий потік
3300 ЛМ
Температура світіння
Врезной размер
175 мм