Світильник стельовий Brille LED-41/15W COB CW DL врізний (L126-014) - фото 1
Світильник стельовий Brille LED-41/15W COB CW DL врізний (L126-014) - фото 2
Світильник стельовий Brille LED-41/15W COB CW DL врізний (L126-014) - фото 3
Світильник стельовий Brille LED-41/15W COB CW DL врізний (L126-014)
Код товару: BR_1322127
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Стиль
Техно
Форма
Кругла
Монтаж
Вбудовані
Кількість ламп
1 шт
Потужність
15 Вт
Напруга
175 - 265 В
Світловий потік
1125 ЛМ
Температура світіння
Врезной размер
100 мм