Укр
Рус

Код товару: AR_3024109
LED світильник настінно-стельовий TITANUM 48W 5000K Зоряне небо - це високотехнологічний освітлювальний прилад, який використовується в житлових приміщеннях в якості основного джерела освітлення. Стильний дизайн перетворює простір під найрізноманітніші завдання користувача. Альтернатива традиційним люстрам та іншим засобам освітлення. Встановлюється як на горизонтальній поверхні, так і на вертикальній. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Переваги
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | кругла |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 48 Вт |
| Світловий потік | 3600 Лм |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | ø 380 х 70 мм |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 092 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00