Укр
Рус

Код товару: AR_3024066
Videx LD16B 11W 4000K 48V Black (VL-TRMS-LD16B) — це світильник із сучасним дизайном і оптимальною яскравістю для основного та допоміжного освітлення. Відмінно підходить для інтер'єрів із сучасним стилем, забезпечуючи рівне світло та низьке енергоспоживання.
Основні характеристики:
Переваги використання:
Рекомендації:
Рекомендується для освітлення робочих зон у квартирах, офісах або інших приміщеннях, де потрібне рівномірне освітлення з нейтральною температурою світла.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | трековий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | лінійний |
| Тип монтажу | підвісний, магніт |
| Потужність | 11 Вт |
| Світловий потік | 880 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 48 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 145 г |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 90° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20℃ - +45℃ |
| Розміри | 236 x 24 x 26 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
754 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00