Укр
Рус

Код товару: AR_3024130
Світильник LED накладний Євросвітло овал CL-RS-R1 в корпусі класичного ЖКГ-світильника приховує дві особливості:
вбудовані датчик руху і датчик освітлення (також відомий як фотореле або датчик «день-ніч»). Вони працюють разом для максимізації економії на електриці і одночасно забезпеченні більшого комфорту.
Світильник має вбудований датчик руху, який спрацьовує на відстані до 6 метрів на рух руки (і близько 8 метрів — на ходу). Датчик відстежує рух на 360 градусів, що дозволяє використовувати його як на стелі, так і на стіні. Сенсор прихований під розсіювачем, щоб не псувати зовнішній вигляд світильника.
Після активації, світильник продовжуватиме світити протягом 15 секунд. Якщо за цей час він зловить ще рух, час автоматично продовжиться на 15 секунд від останнього зафіксованого руху. Тому світильник підійде для під'їздів, коридорів, балконів та комірок — місць, де люди постійно рухаються і мало перебувають, але де не завжди зручно користуватися вимикачем.
Сфера застосування також охоплює вуличні ділянки, наприклад вхід під'їзду або на прохідних, де немає задачі мати постійно увімкненим світло. Додатково цьому сприяє захист від вологи і пилу IP65. Рекомендовано встановлювати світильник під навісом, щоб зменшити раптові спрацьовування на рух дерев, тварин тощо.
Для ще більшої економії використання електрики, в світильнику вбудований датчик освітлення. Якщо в місці, де він встановлений, темно або суттєві сутінки, він засвітиться, але в умовах, коли в приміщенні світло, він проводжуватиме бути вимкненим. Датчик відкалібрований на заводі і не потребує додаткових налаштувань, потрібно тільки встановити світильник і все запрацює само.
Оскільки датчики вбудовані, вони не потребують додаткового підключення, тому можна замінити будь-який світильник на цей, без прокладки додаткового підключення.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | овальна |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1440 Лм |
| Колірна температура | 6400 К |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахист | так |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | ø 165 x 36 мм |
| Термін служби | 60 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
479 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00