Укр
Рус

Код товару: AR_3024107
Світильник LED панель Євросвітло 50Вт PANEL-B2B-595 6400K створена для інтенсивного щоденного використання. Підходить для просторів з постійним навантаженням на освітлення: офісів, коворкінгів, навчальних центрів, адміністративних будівель, магазинів і медичних закладів.
Розсіювач опаловий, із заливним світлом — світиться рівномірно вся поверхня без видимих джерел, створюючи м’яке й суцільне освітлення без тіней. Світло денного спектра (4200К) — збалансоване, нейтральне, комфортне для тривалого перебування в приміщенні, не викликає втоми очей.
Потужності 50 Вт вистачає для освітлення робочої зони площею 6–8 м², що робить панель ефективним рішенням для просторів із високими вимогами до яскравості.
Євросвітло 50Вт PANEL-B2B-595 6400K — надійна LED-панель, яка витримує 12–14 годин роботи на добу. Оптимальний вибір для тих, хто цінує стабільність, світлову якість і ресурсність освітлення.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Тип світильника | стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | квадратна |
| Тип монтажу | накладний |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4500 Лм |
| Колірна температура | 6400 К |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель без вилки |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 595 х 595 х 30 мм |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 002 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00