Укр
Рус

Код товару: AR_3017291
добові, механічні, 16 А, 3680 Вт, білий
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 105 г |
| Вид | механічні |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | білий |
| Максимальна потужність | 3680 Вт |
| Максимальний струм | 16 А |
| Матеріал | пластик |
| Напруга | 230 В |
| Розмір | 102 х 68 х 55 мм |
| Тип | добові |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
329 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00