Телевізор Ozonehd 19HN82T2 - фото 1
Телевізор Ozonehd 19HN82T2 - фото 2
Телевізор Ozonehd 19HN82T2 - фото 3
Телевізор Ozonehd 19HN82T2 - фото 4
Телевізор Ozonehd 19HN82T2 - фото 5
Телевізор Ozonehd 19HN82T2 - фото 6
Телевізор Ozonehd 19HN82T2 - фото 7
Телевізор Ozonehd 19HN82T2
Код товару: AR_3006149
Про товар
Вбудований медіаплеєр дасть змогу насолоджуватися улюбленим медіаконтентом — фільми, музика та фотографії у високій якості. Для цього просто приєднайте USB-носій із контентом до гнізда телевізора. Підтримує популярний відеоформат MKV. Особливості OzoneHD 19HN82T — живлення ТВ від стабілізованого джерела постійного струму — 12 В, 3 А (у комплекті).
Тип телевізораLED - телевізор
Діагональ екрану19"
Роздільна здатність екрану1440 x 900
Тип матриціSVA
HDRбез HDR
Тип тюнеруцифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Підтримка Smart TVвідсутня
Колірчорний
Країна виробникКитай
VESAVESA (75x75мм)
Вага з підставкою3 кг
Контрастність3000:1
Потужність динаміків2 х 5 (10 Вт)
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Розміри без підставки450 x 320 x 47 мм
Розміри з підставкою450 x 370 x 160 мм