Укр
Рус







Код товару: AR_3006149
Телевізор 19HN82T2 — приємна новина для тих, хто чекає на високу якість за прийнятною ціною. Модель 19HN82T має «SuperVA» матрицю, роздільну здатність екрана WXGA (1440x900) і ELED-підсвітку, що забезпечує високу якість зображення. Компактні габарити дають змогу встановити навіть у невеликому просторі. Телевізор обладнаний цифровим і аналоговим тюнером DVB-T/T2/C.
Вбудований медіаплеєр дасть змогу насолоджуватися улюбленим медіаконтентом — фільми, музика та фотографії у високій якості. Для цього просто приєднайте USB-носій із контентом до гнізда телевізора. Підтримує популярний відеоформат MKV. Особливості OzoneHD 19HN82T — живлення ТВ від стабілізованого джерела постійного струму — 12 В, 3 А (у комплекті).
| Тип телевізора | LED - телевізор |
| Діагональ екрану | 19" |
| Роздільна здатність екрану | 1440 x 900 |
| Тип матриці | SVA |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнеру | цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2 |
| Інтерфейси підключення | Composite In (AV), 1 x HDMI, D-sub, Headphone, Антенний, 1 x цифровий аудіовихід, USB |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| VESA | VESA (75x75мм) |
| Вага з підставкою | 3 кг |
| Контрастність | 3000:1 |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Розміри без підставки | 450 x 320 x 47 мм |
| Розміри з підставкою | 450 x 370 x 160 мм |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL, SECAM, NTSC |
| Час відгуку матриці | 7mc |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 549 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00