Укр
Рус











Код товару: AR_3006148
Телевізор Romsat 32HSH1950T2 – стильний дизайн, чітке зображення та сучасні можливості
Romsat 32HSH1950T2 – це 32-дюймовий смарт-телевізор із операційною системою на базі Android 14 (OSP), який поєднує високу якість зображення, розширені мультимедійні функції та зручний доступ до контенту. Оснащений VA-матрицею, він гарантує яскраві кольори, глибокий чорний та чудові кути огляду 176°/178°.
Головні переваги Romsat 32HSH1950T2
Смарт-функціональність та продуктивність
Romsat 32HSH1950T2 працює на ОС Android 14, що дозволяє завантажувати улюблені додатки, переглядати відео онлайн та використовувати сервіси потокового мовлення. Вбудований Wi-Fi (2,4 ГГц) забезпечує швидке підключення до мережі, а Bluetooth 5.0 дозволяє зручно підключати бездротові навушники чи колонки.
Чітке зображення та реалістичні кольори
Матриця VA забезпечує глибокий чорний колір, насичену контрастність 3500:1 та плавне оновлення з частотою 60 Гц. Завдяки широким кутам огляду 176°/178° ви зможете насолоджуватися якісним зображенням під будь-яким кутом.
Об'ємний звук
Телевізор оснащений двома динаміками по 10 Вт які забезпечують чистий, деталізований звук для комфортного перегляду фільмів та шоу.
Romsat 32HSH1950T2 має всі необхідні роз'єми:
Компактні габарити та гнучке встановлення
Телевізор має стійкі ніжки, та підтримує розмір VESA (100×100 мм), що дозволяє легко встановити його на стіну.
Romsat 32HSH1950T2 – ідеальне рішення для тих, хто шукає доступний Смарт-телевізор з якісним зображенням, розширеними функціями та зручним керуванням!
Комплект постачання
| Тип телевізора | з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність екрану | 1366 x 768 |
| Тип матриці | VA |
| Частота розгортки панелі | 60Гц |
| HDR | без HDR |
| Тип тюнеру | аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2 |
| Інтерфейси підключення | 1 x HDMI, Headphone, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, COAX Out, AV |
| Wi-Fi | так |
| Підтримка Smart TV | так, відсутня |
| Операційна система | Android 14 (AOSP) |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Bluetooth | так |
| CPU | ARM CA55 Quad Core |
| DDR | 1G, 1GB |
| Flash Memory | 8GB |
| GPU | G31MP2 |
| VESA | VESA (100х100мм) |
| Вага без підставки | 3.25 кг |
| Вага з підставкою | 3.45 кг |
| Контрастність | 3500:1 |
| Органи управління | мультимедійний пульт |
| Підтримувані формати | TS, FLV, FLAC, MPG, dat, MP4, H.264, H.265 (HEVC), arm, AVI, MKV, MP3, AAC, JPEG, BMP, PNG, GIF, SRT, TXT, ASS, MOV, VOB, MPO, PCM |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | G31MP2 |
| Розміри без підставки | 755 х 425 х 70 мм |
| Розміри з підставкою | 725 х 465 х 200 мм |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL, SECAM |
| Також | Smart TV |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 7mc |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 757 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00