Телевізор Samsung DU7172 Crystal 43` LCD Ultra HD 4K (UE43DU7172) [107716] - фото 1
Телевізор Samsung DU7172 Crystal 43` LCD Ultra HD 4K (UE43DU7172) [107716] - фото 2
Телевізор Samsung DU7172 Crystal 43` LCD Ultra HD 4K (UE43DU7172) [107716] - фото 3
Телевізор Samsung DU7172 Crystal 43` LCD Ultra HD 4K (UE43DU7172) [107716] - фото 4
Телевізор Samsung DU7172 Crystal 43` LCD Ultra HD 4K (UE43DU7172) [107716] - фото 5
Телевізор Samsung DU7172 Crystal 43` LCD Ultra HD 4K (UE43DU7172) [107716] - фото 6
Телевізор Samsung DU7172 Crystal 43` LCD Ultra HD 4K (UE43DU7172) [107716] - фото 7
Телевізор Samsung DU7172 Crystal 43` LCD Ultra HD 4K (UE43DU7172) [107716]
Код товару: TO_955432
Про товар
Ідеально підібрані кольори для яскравого та реалістичного зображення
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Відчуйте кожен колір таким, яким він був задуманий
Покращене відчуття глибини та кольору
Покращений контраст із насиченими темними та яскравими кольорами
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator
Автоматичний режим низької затримки ALLM
Насолоджуйтеся звуком, оптимізованим під ваш контент
Samsung Daily+
Робіть розумні речі зі SmartThings!
Безпека Samsung Knox. Ваша конфіденційність захищена
Режим AI Energy. Економія електроенергії за рахунок інтелектуального аналізу
Характеристики
Бренд
Samsung
Діагональ екрану
43"
Роздільна здатність екрану
4K Ultra HD (3840x2160)
Тип підсвітки
LED
Частота оновлення
50 Гц
Операційна система
Tizen
Бездротові технології
Wi-Fi, Bluetooth
Додаткові технології
HDR10+
Роз'єми
USB, HDMI
Кількість HDMI
3 шт
Кількість USB
1 шт
Вихідна потужність звуку
20 Вт
Стандарт VESA
200 x 200 мм
Колір
Чорний
Всі характеристики
Продавець
Touch
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-13%