Укр
Рус

Код товару: AR_3017442
Живлення - батарейка
| Тип датчика | не виносний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Габарити | 80 х 80 х 12 мм |
| Діапазон вимірювання вологості | 20 - 95 |
| Діапазон температури | 0 - 50 °C |
| Додатково | значки у вигляді смайликів, температура та вологість у приміщенні, вологість внутрішня, температура внутрішня |
| Живлення | 1 х CR2032 3V, батарейка |
| Одиниця виміру температури | °С, °F |
| Похибка при вимірі температури | ±1 °C |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
788 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00